Air

حمل و نقل هوایی

 حمل کالای خود را با ما تجربه کنید حمل و نقل آریا ترابر آسیا

حمل و نقل هوایی راهی سریع برای جابجایی کالاهای فله و حتی خرد است. محمولات شما داخل هواپیما بارگیری می‌شوند و به سمت مقصد مورد نظر پرواز می‌کند. طبعاً، این روند بسیار سریعتر از حمل و نقل از طریق باربری دریایی است. با این حال، در هواپیما فضای کمتری وجود دارد و وزن یک عامل است. به همین دلیل هزینه حمل و نقل هوایی به طور متفاوتی محاسبه می‌شود (جابجایی یک کیلوگرم از طریق حمل و نقل هوایی هزینه قابل ملاحظه ای بیشتر از حمل و نقل دریایی دارد) – به همین دلیل حمل دریایی اغلب می‌تواند گزینه ارزانتری باشد ولی بسیار زمان بیشتری طول می‌کشد و در معرض خطر بیشتری قرار می‌گیرد.
حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مراسلات پستی به عنوان محمولهء باری، مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت حمل و نقل بین المللی آریاترابر آسیا جهت رفع نیاز مشتریان خود و سهولت در ترانزیت کالا این روش از حمل و نقل را نیز ارائه می دهد. کارکنان شرکت حمل و نقل بین المللی آریاترابر آسیا این اطمینان را به شما می دهند که انتقال کالای شمابه کشورهای دیگر از طریق حمل و نقل هوایی در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. در این میان دانستن قوانین حمل و نقل هوایی نقش بسزایی ایفا می کند. خدماتی که شرکت حمل و نقل بین المللی آریاترابر آسیا در زمینه حمل و نقل هوایی ارائه می کند به شرح زیر است:

پالتایز و یا تهیه بسته بندی مناسب برای کالا طبق استاندارد خطوط هوایی
• ایجاد مهر و موم با پیچش حفاظتی
• تهیه برچسب و لیبل
• تشریفات گمرکی صادرات یا واردات محموله هوایی
• حمل از درب کارخانه تا فرودگاه
• تحویل درب به درب
• قابلیت های جابجایی محموله های خطرناک
• بیمه محموله
• چارترینگ تمام و یا قسمتی از محفظه بار هواپیما

برخی از مزایای حمل ونقل هوایی
۱) مهمترین رکن حمل از طریق هواپیما سرعت آن است که نسبت به حمل دریایی و گاها زمینی بسیار سریع تر می باشد.
در صورتی که ضرر ناشی از دیر رسیدن کالا بیش تر از صرفه جویی حمل دریایی محموله باشد، این روش توصیه می شود، همچنین تحویل به موقع کالا در روش حمل و نقل هوایی تضمین شده است.
۲) ایمنی حمل و نقل هوایی کالا و محموله ها هم نسبتا بالاست و کم تر به کالا آسیب وارد می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آریاترابرآسیا است.